Fotografické studio BabyArtFoto - Soňa Komárková

Fotografování venku

fotografka Soňa  Komárková

Fotografii se věnuji od dětských let. Vystudovala jsem Fakultu výtvarných umění v Brně, ale fotografování se teď věnuji častěji než další jiné tvorbě. Nejčastěji fotím fotografie novorozenců, miminek, dětí, rodiny a těhotenské fotografie, retro fotografie a fotografie s rekvizitami.


fotografování miminek

Fotografie novorozenců, miminek a batolat

Nabízím vám fotografování již od prvních dnů života. Fotografování miminek dělám převážně ve fotoateliéru, kde jsem na to přizpůsobena dekoracemi, přebalovacím pultem, samozřejmostí je možnost si miminko v klidu během fotografování nakojit. Je možné domluvit fotografování miminka do 14 dnů věku i u vás doma, pokud je vám to příjemnější. Starší miminka už doporučuji fotit v ateliéru, kde si s tím můžeme více vyhrát.Děti a rodinné fotografie

Zachycení různých období Vašeho dítěte, které velmi rychle pomíjejí. Fotografujeme většinou s různými rekvizitami, aby děti měly při focení zábavu a fotografie byly hravější. Vyfotografuji i celou Vaši rodinu. Rodinné foto je možné kombinovat s fotografováním miminek, dětských fotografií nebo těhotenství.


Těhotenský portrét

Vzpomínka na krásné období Vašeho života, kdy čekáte své miminko. Ideální období pro fotografie těhotenství je 8-9 měsíc, kdy je bříško již pěkně zakulacené.Vhodné jsou k focení šátky, volné košile, botičky apod. S partnerem nebo Vašimi dětmi jsou tyto fotografie nejpůsobivější.


delimiter