Informace k fotografování


Co s sebou na fotografování a jak se připravit?


Rozklikněte podle toho, co budeme fotit...Jak probíhá fotografování

Fotografování trvá asi 1 hodinu včetně převlékání. Není mým cílem vaše děti unavit tak, aby plakaly, takže děláme během fotografování přestávky, kdy si dají pití a něco dobrého, co jim vezmete s sebou a co mají rády. Je dobré vzít i různé křupky, piškoty, prostě úplatky, které se dají rychle sníst :-) Prosím vezměte dětem do ateliéru papučky, v zimě topí podlaha, ale v létě ne. Odstraňte před focením tetovačky, tetovačky neretušuji v základní ceně!

• Můžete si předem vybrat na webu typ fotografií, které se vám líbí a před fotografováním se můžeme domluvit na konkrétních motivech.

• Častější varianta - pro fotografování vám sama vyberu motivy, které se hodí k typu a oblečení vašeho dítěte, podle toho, co si s sebou donesete nebo co si vyberete z dekorací ve fotoateliéru a také podle toho, co vaše dítko zabaví.


Výběr fotografií pro tisk


Výběr a retušování fotografií

Pokud vybírám fotografie na retuš sama, vyberu a upravím více fotografií, než pokud vybíráte z neupravených sami.Neupravené fotografie v plném rozlišení, ani v malém rozlišení bez loga ani RAW neposkytuji!!!


Zpracování fotografií

Do 14-21 dnů od fotografování Vám zašlu na váš e-mail odkaz s retušovanými záběry. Každý záběr dostanete k náhledu ve verzi barevná, černobílá a sepie. Vše, co vám posílám k náhledu dostanete později i v datech v plném rozlišení.
Pokud si chcete data na retuš vybrat sami, pošlu vám do 2 dnů od focení všechny neupravené záběry v malém rozlišení. Tyto náhledy nelze nikde publikovat, slouží pouze pro výběr fotografií.


Spěcháte?
Pokud na fotografie spěcháte a potřebujete např. z důvodu odjezdu urychlit, informujte mě o tom.

***Součástí retuše v ceně balíčku jsou např.: odstranění jizev, nečistot pleti, odlesků pleti, vyhlazení pleti, vrásky, kruhy pod očima (u nevyspaných maminek :-)) apod. Nepatřičné věci na snímku, jako přidržení nesedícího batolete rukou apod. retušuji po dohodě u fotografování už v ceně balíčku. Tetovačky v základní ceně neretušuji, prosím odstraňte před focením!


Retuš nad rámec balíčku

Pokud si přejete retuš měnící reálný snímek a žádáte časově náročnější a složitější retuše, jako např. odstranění náramku, hodinek, tetovaček - i u dětí, úprava dvojité brady, zmenšení břicha a zeštíhlení stehen, přidání objektů do fotografie, odstranění objektů z fotografie, srovnání tonality pleti odhaleného těla apod., budou provedeny pouze po dohodě za smluvní cenu (podle složitosti 50-500 Kč za snímek, podle rozsahu retuše)


Vyzvednutí, zaslání hotových fotografií

Zálohy se ve fotoateliéru neplatí, platíte až při vyzvednutí fotografií.
Pokud bydlíte dále, mohu vám fotografie i pečlivě zabalit a zaslat, poštovné neúčtuji :-)


delimiter