Fotografické studio BabyArtFoto - Soňa Komárková

Boudoir fotografie

boudoir

Boudoir je francouzské slovo, které označuje žánr fotografického umění - krásné a intimní portréty žen ve spodním prádle. Jde o nafocení sexy fotografií, které působí smyslně a decentně. Žena má na sobě často spodní prádlo, podvazky, vysoké lodičky nebo také nic, vždy je ale ukázáno jen velmi málo. Důležitým prvkem je svádění, naznačování, hra a také tajemství, které dává prostor pro fantazii, nikdy není nic dáno prvoplánově nebo jako v pánském časopise. Každá žena je krásná a cílem boudoir fotografie je tuto krásu najít a zachytit.

PRO KOHO JSOU TYTO FOTOGRAFIE VHODNÉ?
Pro každou ženu, různého věku, která se chce cítit hýčkaná ze všech stran a užít si toto jedinečné focení s dokonalým výsledkem :) Vhodné také pro těhulky.
Není čeho se obávat i pokud nejste právě "modelka" nebo máte nadváhu, nic není překážkou, vždyť každá žena je krásná. Pomůžu vám s pózami a ostatním, vybereme společně doplňky, měla by to pro vás být především zábava a příjemný pocit :-) . Kupte si pěkné nové prádlo, zapomeňte na to, že máte pár kilo navíc nebo nafouklé bříško a uvidíte že budete vypadat fantasticky, nejspíš pak budete sama překvapená, jak krásně můžete na fotkách vypadat.
Přeji vám všem, které se odhodláte k nafocení boudoir fotografií, jedinečné zážitky, krásné fotografie a především skvělý pocit ve vlastním těle. Mojí vizážistkou je úžasná Pavlína Brusová, která má dlouholeté zkušenosti s kosmetikou a líčením, udělá vás ještě zajímavější a krásnější tak, abychom podtrhli Vaši přirozenou krásu.

Udělejte těmito fotografiemi radost svému partnerovi, nechejte jej, ať se na vás podívá jinýma očima :-)

KDE SE FOTÍ A JAK DLOUHO TO TRVÁ?
Fotím přímo ve fotoateliéru při dopoledním denním světle, vybírejte tedy termín nejlépe v 9.00 hod. ráno.
Vybraný termín vám potvrdím až po dohodě s vizážistkou. Fotografování včetně líčení trvá asi 1-2 hodiny.

CO S SEBOU?
sexy prádlo, noční košilky, průhledné topíky, košile, lehké šaty, podvazky, boty na podpatku, šperky, džíny....co vás jen napadne :-) Vezměte si to v čem se hlavně budete cítit dobře.
Pro odvážné mohu doporučit podvazkové pásy, vysokoké podpatky (i kozačky)
Jako doplňky přibalte korále na krk, různé spony do vlasů, prsteny, zajímavé náušnice...

zpět