Fotografické studio BabyArtFoto - Soňa Komárková

Informace k fotografování


Výběr fotografií pro tisk


Výběr a retušování fotografií

Chci, aby Vaše fotografie měly kvalitu, ne kvantitu, proto ode mně dostáváte k náhledu už pouze záběry, které jsou “dobré”.


Pomalejší varianta zpracování fotografií

Do 14 dnů od fotografování (podle mojí momentální vytíženosti) Vám zašlu na váš e-mail odkaz s cca 30ti ks vybraných retušovaných záběrů. Každý záběr dostanete k náhledu ve verzi barevná, černobílá a sepie. (Novorozenci se zpracovávají přednostně)

Z toho si vybíráte fotografie, které chcete zhotovit na papír. Fotografie zpracuji na papír a CD zhruba do 14 dnů (tento termín může být v předvánočním období kvůli velkému množství zakázek na zpracování prodloužen).


Rychlejší varianta zpracování fotografií

Pokud chcete zpracování fotografií urychlit, vyberu Vám po fotografování sama ke zpracování na papír 20 záběrů v různých barevných variantách a ty ode mně dostanete vyvolané asi do 14 dnů, podle mojí momentální vytíženosti nebo podle toho, jak moc na fotografie spěcháte.

***Součástí retuše v ceně balíčku jsou např.: odstranění jizev, nečistot pleti, odlesků pleti, vyhlazení pleti, vrásky, kruhy pod očima (u nevyspaných maminek :-)) apod. Nepatřičné věci na snímku, jako přidržení nesedícího batolete rukou apod. retušuji po dohodě u fotografování už v ceně balíčku.


Retuš nad rámec balíčku

Pokud si přejete retuš měnící reálný snímek a žádáte časově náročnější a složitější retuše, jako např. odstranění náramku, hodinek, tetovaček - i u dětí, úprava dvojité brady, zmenšení břicha a zeštíhlení stehen, přidání objektů do fotografie, odstranění objektů z fotografie, srovnání tonality pleti odhaleného těla apod., budou provedeny pouze po dohodě za smluvní cenu (podle složitosti 50-500 Kč za snímek, podle rozsahu retuše)delimiter