DĚTI, RODINA venku

Děti od 1 roku a rodinné fotografie fotím i venku. Obzvlášť, pokud jsou vaše děti neposedné, focení venku bude více uvolněné než v ateliéru. Vybírám různá místa na focení podle ročního období a situace. 
(více info k focení pod fotogalerií)

Co s sebou na focení venku?

Na focení venku brávám pro děti různé rekvizity, které se dají dobře přenášet a zabaví je podle věku, většinou bedýnku na sezení, deku, jsou to většinou přirozenější fotky bez hodně rekvizit kolem.

Vyberte různé barvy oblečení, nejlépe vypadá jednoduché oblečení bez nápisů, log a výrazných obrázků typu Spiderman apod.  Prosím odstraňte před focením tetovačky!  Pokud máte nějakého koníčka - fotbalový míč, flétnu apod., vezměte klidně s sebou, využijeme při focení. 

Na společné fotografie více dětí nebo celé rodiny je dobré barevně sladit vaše oblečení. Dobře vypadá světlá barva nebo pastelové barvy. Tmavé barvy na venkovní fotografii působí smutně, takže je lepší se jim vyhnout. Také dobře vypadá, když jste barevně nakombinovaní (příklad: tatínek a syn modrá, maminka a dcera růžová). Pokud si s oblečení nevíte rady, vezměte toho více a nakombinuji to na místě.