Fotografování v exteriéru

Exteriér fotím v okolí Štramberka, Kopřivnice, ale i okolí Nového Jičína, Poodří, Frenštát p. Radhoštěm apod.
Aktuálně objednávám na rok 2024.


Jak probíhá fotografování v ateliéru?

V ateliéru fotívám středy celý den, čtvrtky a pátky odpoledne nebo lze fotit o víkendech.

Fotografování trvá asi 1 hodinu včetně převlékání. Není mým cílem vaše děti unavit tak, aby plakaly, takže děláme během fotografování přestávky, kdy si dají pití a něco dobrého, co jim vezmete s sebou a co mají rády. Je dobré vzít i různé křupky, piškoty, prostě úplatky, které se dají rychle sníst :-) Vezměte dětem do ateliéru papučky. Odstraňte před focením tetovačky, tetovačky neretušuji v základní ceně!

• Můžete si předem vybrat na webu typ fotografií, které se vám líbí a před fotografováním se můžeme domluvit na konkrétních motivech.

• Častější varianta - pro fotografování vám sama vyberu motivy, které se hodí k typu a oblečení vašeho dítěte, podle toho, co si s sebou donesete nebo co si vyberete z dekorací ve fotoateliéru a také podle toho, co vaše dítko zabaví.

Výběr a retušování fotografií

Fotografie na retuš vybírám sama, vyberu a upravím více fotografií, než pokud vybíráte z neupravených sami. (Pokud chcete vybrat sami na retuš, tak mi to sdělte u focení a domluvíme se). Neupravené fotografie v plném rozlišení, ani v malém rozlišení bez loga ani RAW neposkytuji!!!

Zpracování fotografií

Do 2-3 týdnů od fotografování Vám zašlu na váš e-mail odkaz s retušovanými záběry ke stažení. Pokud si chcete data na retuš vybrat sami, pošlu vám do 5 dnů od focení všechny neupravené záběry v malém rozlišení. Tyto náhledy nelze nikde publikovat, slouží pouze pro výběr fotografií.

Spěcháte?

Pokud na fotografie spěcháte a potřebujete např. z důvodu odjezdu urychlit, informujte mě o tom.

***Součástí retuše v ceně balíčku jsou např.: odstranění jizev, nečistot pleti, odlesků pleti, vyhlazení pleti, vrásky, kruhy pod očima (u nevyspaných maminek :-)) apod. Nepatřičné věci na snímku, jako přidržení nesedícího batolete rukou apod. retušuji po dohodě u fotografování už v ceně balíčku. Tetovačky v základní ceně neretušuji, prosím odstraňte před focením!

Retuš nad rámec balíčku

Pokud si přejete retuš měnící reálný snímek a žádáte časově náročnější a složitější retuše, jako např. odstranění náramku, hodinek, tetovaček - i u dětí, úprava dvojité brady, zmenšení břicha a zeštíhlení stehen, přidání objektů do fotografie, odstranění objektů z fotografie, srovnání tonality pleti odhaleného těla apod., budou provedeny pouze po dohodě za smluvní cenu (podle složitosti 50-500 Kč za snímek, podle rozsahu retuše)

Platba, tištěné fotografie

Platba probíhá přímo po focení v hotovosti nebo převodem na účet. V ateliéru není možné platit kartou. Hotové fotografie zasílám poštou.