Individuální workshop newborn focení pro fotografy

Máte zájem o novorozeneckou fotografii, plánujete začít podnikat v tomto oboru, nebo máte pocit, že se chcete posunout profesionálně? Zvu vás na jednodenní individuální newborn workshop (teorie + praxe).

Co mohu předat:
jak připravit rodiče a dítě pro novorozenecké focení
• jak efektivně plánovat a provádět novorozenecké focení
• jak nastavit světlo pro dosažení nejlepších výsledků (fotím na záblesk)
• jak se vypořádat s nespícími miminky
• jaké triky používám k usnadnění práce
• jak připravit fotografii v postprodukci (praktická práce ve PHOTOSHOPu 1-2h)
• jak rozhýbat podnikání v newborn focení, práce s klientyJsem maminka dvou kluků a zkušená dětská fotografka. Novorozence fotím už více než 15 let, byla jsem jednou z prvních, kteří se v České republice začali novorozenecké fotografii věnovat jinak než cvakáním fotografií s plyšáky v porodnicích .-) Prošla jsem všemi fázemi práce s miminky, prošla jsem si omyly i úspěchy a předám vám to, co opravdu funguje. Pravidelně navštěvuji workshopy zahraničních newborn lektorů. Neexistují žádné otázky, na které bych nechtěla odpovědět. Poradím s vybavením ateliéru pro newborn focení, s rozvojem vlastního podnikání a budováním dlouhodobých vztahů s klienty. 

Program workshopu:
9.00 Zahájení workshopu
9.30 - 10.30 Příprava na focení - plán, diskuse o polohách - příprava potřebných rekvizit, výběr barev, nastavení světla a fotoaparátu
10.30 - 15.00 Praxe - newborn focení. 2 děti. Uspávání, polohování, v košících i na podložce, s rodiči. Naučíš se používat světlo. Odstup, úhly, polohy - efektivita práce s miminkem v čase s ohledem na výsledek.
15.00 - 16.30 Grafické zpracování ve Photoshopu
16.30 - 17.00 Otázky a odpovědi

Požadavky: SLR fotoaparát, objektiv 50mm nebo 35mm nebo objektiv 24-70mm, paměťová karta, znalost svého fotoaparátu.

podmínky: Workshop je možný realizovat pouze pro fotografy působící více než 50 km od Nového Jičína.

OBJEDNAT WORKSHOP: